![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi1Du16-p6_-ry0ezKWam8mkBCdkbLtcAkiHiCRqYmt0D1cg1h2oli95IHKxfQMGVJbssoeASy_ENkFFkgNyZj59Z3vy_V00h0lMMsTVNj_Z00JQFYHFX5xa5bD0zTfqZxkjVJzdUjZsdg/s320/vlakas.jpg)
Οι γηπεδούχοι προηγούνταν με 3-2 ενώ είχε συμπληρωθεί η κανονική διάρκεια του παιχνιδιού, αλλά στο 93′ έγινε το μοιραίο: Παρότι μπλόκαρε την μπάλα στη φαινομενικά τελευταία επιθετική προσπάθεια της Astoria Walldorf, «κοιμήθηκε όρθιος» και άφησε την...
μπάλα να κυλήσει μπροστά του στο χόρτο. Δεν πήρε χαμπάρι ότι ο φορ των φιλοξενούμενων, Julian Jaizay, βρισκόταν ακριβώς πίσω του και «τσίμπησε» την μπάλα με απόλυτα νόμιμα τρόπο, στέλνοντάς την στην άδεια εστία και γράφοντας το τελικό 3-3…